EB-selejtező: három gólpasszt adtunk és három gólt kaptunk

Kecskés István

Kabaréba illő jeleneteket produkált a magyar védelem. Három elképesztő hiba után három gólt kaptunk.

Egy pillanatnyi esélyünk sem volt…

És nem azért, mert Kádár Tamás ötödik percben elkövetett kapitális hibája után Luka Modric megszerezte a vezetést a horvátoknak.

De még csak nem is azért, mert Lovrencsics óriási hibája után Rebic elment a bal oldalon és a beadása után Petkovic sarokkal lőtt a kapunkba.

És még csak nem is amiatt, mert a hajrában Kádár Tamás nem találta el a labdát, Petkovic pedig újabb gólt szerzett.

Hanem azért, mert az első félidőben lényegében nem volt nálunk a labda és mindössze 94 jó passzunk volt. Ellenben jött három olyan hiba, hogy ezek után bármelyik utánpótlás-edző hazaküldte volna a gyereket, hogy a jövőben inkább spanszerozzon, ha lehet akkor egyedül.

A második félidőben Gulácsi Péter kivédett egy tizenegyest és bő egy óra után Sallai Roland révén eltalálta a horvát kaput…

Amúgy megköszönhetjük a házigazdáknak, hogy háromnál megálltak.