ÉLŐ: Feröer–Magyarország

22.34: Vége a mérkőzésnek. Ez valami borzalmas volt.

22.30: Stieber ziccerénél Nielsen mentett, Elek lövése meg fölé ment.

22.28: A 86. percben Hansson lőtt hét méterről, a labda a jobb kapufáról vágódott ki.

22.21: Fiola kapott lapot, Kleinheisler helyett pedig Stieber. 80. percben volt mindez.

22.15: Kleinheisler 22-ről próbálkozott, de Nielsen védett. Még 15 perc.

22.11: Csere. Végre jön Nikolics, Németh helyére állt be.

22.04: Vatnhamar ezúttal a tizenhatos jobb oldaláról lőtt, szerencsére fölé.

22.01: Majdnem nagy baj lett. Davidsen beadása után Vatnhamar fejelt kevéssel a kapuk mellé.

21.58: Miközben Svájc javában tréfálkozik Portugália ellen (2–0), Lettország is megszerezte a vezetést Andorra ellen.

21.55: Kövezzenek meg, de a régi izlandi–magyar meccsek jutnak eszembe erről, de az eredmény ne legyen ugyanolyan.

21.50: Totálisan tanácstalannak tűnik a csapatunk. Birtokolja a labdát a magyar válogatott, de ennyi.

21.46: Nem volt csere. Folytatódik a mérkőzés.

21.30: Dzsudzsák szabadrúgása után a labda a bal kapufa mellett ment el. Szünet.

21.28: Joensen lőtt 20 méterről laposan, de Gulácsi vetődve védett.

21.21: Alakul. Dzsdudzsák ívelte előre a labdát, amire keresztben megmozdult Kleinheisler, aki ezzel megzavarta a hazai kapust, akinek kiesett a kezéből a labda, ami Szalai elé került, de a csatár 17 méterről nem talált kaput.

21.17: Az egy dolog, hogy mi nem bírunk egyelőre a feröeriekkel, de Svájc–Portugália 2–0.

21.12: Kényszerű csere. Priskin bicegett le a pályáról és bejött Szalai Ádám, akinek a gójával legutóbb nyertünk Feröeren.

21.10: A csoport rangadóján Svájc megszerezte a vezetést Portugália ellen. Ott a 24. percben járnak.

21.02: Hát ezért ez nem a világ legizgalmasabb meccse. Akkor sem, ha a 18. percben Edmundsson helyzetbe került.

20.59: Kaptam egy képet Feröerről. Köszönöm!

20.55: A 10. percben egy hazai lövés után védett magabiztosan Gulácsi. Egy perccel később Kádár kapott sárgát, a szabadrúgást Hendriksson lőtte mellé.

20.48: Többet birtokoljuk a labdát, mi vagyunk a kezdeményezőbbek az elején.

20.45: Mi kezdtünk.

20.42: A játékosok hangja hallattszott a közvetítésben, elszántan énekelték nemzeti imádságunkat.

20.41: Konkrétan szakad az eső Thórshavban.

20.40: Ma este van meccs bőven.

A csoport: Svédország-Hollandia, Fehéroroszorág-Franciaország, Bulgária-Luxemburg

B csoport: Feröer-szigetek-Magyarország, Andorra-Lettország, Svájc-Portugália

H csoport. Bosznia Hercegovina-Észtország, Ciprus-Belgium, Gibraltár-Görögország

20.35: A feröeri válogatott nem az az amatőr csapat már, mint volt, vannak köztük profi labdarúgók is.

20.30: Vannak magyarok is a lelátón, többek közt a Feröeren védő Turi Géza (jobbról a második) és családja.

20.30: Jó estét! Hajrá, Magyarország! A sikeres EB után ismét tétmeccset játszik a magyar válogatott.

Íme a kezdők:

FERÖER: Nielsen – Hansen, Gregersen, Nattestad, V. Davidsen – Benjaminsen – Vatnhamar, Hendriksson, Hansson, R. Joensen – Edmundsson. Szövetségi kapitány: Lars Olsen
MAGYARORSZÁG: Gulácsi – Fiola, Guzmics, Lang, Kádár – Nagy Á. – Dzsudzsák, Elek Á., Kleinheisler, Németh K. – Priskin. Szövetségi kapitány: Bernd Storck