Németh Krisztián Katarba igazolt!

Várható volt, hogy valami készül Németh Krisztián körül, hiszen a csatár nem vett részt a Sporting Kansas pénteki első edzésén.

Magyar idő szerint szombat hajnalban aztán a klub be is jelentette, hogy a csatár a katari Al-Gharafa SC játékosa lett.

"Minden jót kívánunk Krisztiánnak és köszönjük mindazt, amit a klubért tett – nyilatkozta a Sporting Kansas honlapján Peter Vermes a csapat vezetőedzője. – Tehetséges játékos, akinek a segítségével az elmúlt évben megnyertük a US Open-kupát."

Németh Krisztián egy évet játszott a kansasi csapatban és a kupagyőzelem mellett egyéni elismerést is begyűjtött, hiszen ő szerezte a tavalyi év legszebb gólját.

Új csapata hétszer nyerte meg hazája bajnokságát, legutóbb 2010-ben. Az idei bajnokságban a nyolcadik helyen áll. Korábban szerepelt a gárdában Djibril Cissé, Juninho Pernambucano és Zé Roberto is.