Döntetlen Nikoliccsal, győzelem Stieber nélkül

A lengyel élvonal rangadóján a Legia Warszava a Zaglebie Lubint fogadta. A találkozüó előtt vehett át az augusztus legjobbjának járó díjat Nikolics Nemanja.

A meccs nem alakult jó a Legiának, hiszen a vendégek az első félidőben kétgólos előnybe kerültek. A második félidőben aztán Tricskovszki szépített, majd a 74. percben Nikolics Nemanja kiegyenlített.

A támadó vezeti a lengyel góllövőlistát: nyolc meccsen nyolcszor volt eredményes.

Stieber Zoltán csapata, a Hamburg a Mönchengladbach ellenfele volt, és idegenben 3–0-ra nyert. A magyar futballista nem volt keretben.