Válogatott forma

Kapusok:

Király Gábor (Haladás): Végig a pályán volt, nem kapott gólt a Békéscsaba ellen.

Bogdán Ádám (Liverpool): Nem kapott szerepet csapata West Ham elleni elveszített meccsén.

Dibusz Dénes: (FTC): Kapott gól nélkül lehozta a Paks elleni mérkőzést.

Védők:

Fiola Attila (Puskás Akadémia): Kilencven percet futballozott a Honvéd elleni 0–0 alkalmával.

Botka Endre (Bp. Honvéd): Szintén végig a pályán volt szombaton. Magabiztosan futballozott.

Juhász Roland (Videoton): Eltiltását tölti.

Vanczák Vilmos (Sion): Eddig egyetlen percet sem játszott, ez a helyzet vasárnap sem változott.

Lang Ádám (Videoton): A DVSC ellen magabiztos volt, vállalta a párharcokat.

Guzmics Richárd (Wisla Krakkow): Pénteken játszott a Slask ellen, kezdő volt, nem cserélték le, kapott egy sárgát.

Leandro (FTC): Belső védőként kapott lehetőséget a Paks ellen, nem kellett elfáradnia.

Bosnjak Predrag (Haladás): Végig pályán volt a Békéscsaba ellen, hiba nélkül hozta le a meccset.

Középpályások:

Elek Ákos: (Csangcsun Jataj): Legutóbb augusztus 15-én volt bajnoki Kínában, akkor 15 percre állt be.

Nagy Ádám (FTC): Kezdő volt, de a 60. percben lecserélték a Paks ellen. Jogosan.

Tőzsér Dániel (QPR): Eddig nem volt csapata, pénteken írt alá Angliában. Tétmeccsen nem szerepelt még az ősszel.

Bódi Ádám (DVSC): Végig pályán volt a Videoton ellen, nem játszott rosszul.

Gera Zoltán (FTC): Románia ellen nem léphet pályára, de sérült is.

Kalmár Zsolt (RB Leipzig): Huszonegy percet játszott az Union Berlin ellen, se gól, se lap.

Támadók:

Stieber Zoltán (Hamburg): Csapata 2–1-re kikapott Kölnben – nem volt keretben.

Lovrencsics Gergő (Lech Poznan): Kikaptak, kezdő volt, de a szünetben lecserélték.

Nikolics Nemanja (Legia): Kezdett, gólt nem szerzett, a 75. percben cserélték le.

Szalai Ádám (Hoffenheim): Nem volt keretben szombaton a Darmstadt ellen.

Priskin Tamás (Slovan): Kezdő volt, de a 68. percben lecserélték, gólt nem szerzett.

Dzsudzsák Balázs (Bursaspor): Végig a pályán volt, gólt nem szerzett, kikaptak...

Németh Krisztián (Sporting Kansas): Kikaptak a Colorado Rapids ellen, a csatár kezdett és nem cserélték le.